Drzwi wejściowe

Cechy systemu w skrócie:
Głębokość profili:70 mm
Współczynnik przenikania ciepła:Uf = 1,7 W/m2K
Utrudnienia przeciwwłamaniowe:do klasy WK3
Powierzchnia profili:trwała, gładka, odporna na czynniki atmosferyczne,
łatwa w czyszczeniu
  • czterokomorowe profile skrzydła i pięciokomorowe profile ościeżnicy
  • niezwykle sztywna rama skrzydła dzięki zgrzewalnym łącznikom narożnikowym
  • wysoka stabilność dzięki zastosowaniu wzmocnień stalowych o dużym przekroju

Pobierz pełny opis produktu

INFORMACJE OGÓLNESYNEGO AD       SYNEGO MD
Szerokość złożenia ościeżnica/skrzydło
174 mm
Szerokość złożenia prób/skrzydło
136 mm (wysokość  progu 20 mm)
Głębokość profili
80 mm
Liczba komór ościeżnica/skrzydło
7/5
Grubość pakietu oszklenia
maks. 51 mm
Maksymalne wielkości skrzydeł
drzwi zewnętrzne, 1-skrzydłowe: 1,10m x 2,35m (szer. x wys.)
Uszczelnienie

2 uszczelki odbojowe

2 uszczelki odbojowe

1 uszczelka środkowa

Materiał warstwa zewnętrzna rdzeń
RAU-PVC (receptura wapniowo-cynkowa)

 

PVC z recyklingu

Design profili
skrzydło niezlicowane

 
Karta informacyjna drzwi Synego:
 

 

Platforma S 9000 to nowoczesny, pogłębiony system o głębokości zabudowy wynoszącej 82,5 mm. Oprócz budowy okien system ten doskonale nadaje się również do wykonywania drzwi wejściowych i drzwi podnośno-przesuwnych
HST.

Okna GEALAN-LUMAXX® wizualnie doskonale pasują do drzwi HST S 9000 design oraz do drzwi wejściowych S 9000 design.

Platforma S 9000 to kompletna rodzina nowoczesnych konstrukcji okiennych pozwalających kompleksowo zaprojektować estetyczną, minimalistyczną stolarkę okienną do całego budynku.

Pobierz pełną specyfikację

Pobierz prospekt GEALAN-LUMAXX

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Stwarzają pozytywny klimat już od progu i dodają uroku i elegancji każdemu wnętrzu. Nowy system drzwiowy S 9000 zaspokoi różnorodne gusta.

W ramach systemu dostępne są drzwi o klasycznym wyglądzie jak i wersja design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą.

Dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym GEALAN-acrylcolor® i bogatej palecie oklein drewnopodobnych istnieje możliwość zaprojektowania drzwi według własnych upodobań i dopasowania ich do fasady budynku.

 

Duże wzmocnienie stalowe

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego.

Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%.

Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. A oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S 8000 pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

 

Różnorodne dodatki

Dążąc do znacznego poprawienia statyki i sztywności skrzydła drzwi wejściowych, opracowano odpowiednio spawane łączniki naroży.

Różnorodne artykuły dodatkowe umożliwiają budowę drzwi wejściowych we wszystkich popularnych wariantach. Do profilu drzwi wejściowych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające.

Możliwe jest też zastosowanie oferowanych na rynku płyt o grubości do 46 mm. Drzwi w systemie S 8000 mogą być otwierane na zewnątrz lub do środka. Profile drzwiowe dostępne są w wersji GEALAN-acrylcolor® oraz obszernej palecie oklein (jednobarwnych i drewnopodobnych).