Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Firma - Dekar - producent stolarki PVC, ALU, OGNIOODPORNEJ, FASADY, OGRODY ZIMOWE

Firma

Szanowni Państwo,

Firma PPHU DEKAR została założona w 1979 roku a od 1994 roku zajmujemy się produkcją okien i drzwi z PVC i aluminium. Od początku istnienia największy nacisk położyliśmy na jakość naszych produktów a firma zdążyła sobie wypracować solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki otworowej w województwie pomorskim.
Wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy stosując najlepsze dostepne na rynku profile PVC i aluminiowe, okucia oraz szyby. Do produkcji okien i drzwi PVC stosujemy profile najlepszego na rynku europejskim dostawcy systemów, niemieckiego koncernu REHAU. Okna są wyposażone w okucia także niemieckiej firmy ROTO, oraz szyby Saint Gobain.
W produkcji drzwi, okien i fasad aluminiowych opieramy się o systemy firmy ALUPROF, lidera na rynku europejskim. Szeroka gama systemów Aluprof pozwala na produkcję okien, drzwi, ścianek działowych, drzwi przeciwpożarowych, drzwi przesuwnych, fasad oraz ogrodów zimowych
Siedziba firmy zajmuje ponad 10 000 m2, z czego 3000 m2 zajmują hale produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Przy udziale wykwalifikowanej i doświadczonej załogi jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Sprawny system produkcji, a także kontrola jakości naszych okien i drzwi sprawiają, iż nasze wyroby są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku polskim.
Celem firmy DEKAR jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych wyrobów i jak najwyższych standardów obsługi handlowej, rozbudowę i utrzymanie ciągłego, dynamicznego tempa rozwoju.

 

Przez szereg lat działalności wypracowaliśmy sobie doskonałą opinię zarówno wśród klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.